Eden Dom Opieki | Zakład opiekuńczo leczniczy EDEN
Zakład opiekuńczo leczniczy EDEN jest placówką gwarantującą całodobową opiekę w nowoczesnym i atrakcyjnym ośrodku. Zapewniamy pobyty krótko i długoterminowe, komercyjne oraz refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
Zakład Opiekuńczo Leczniczy Eden - Prywatny Dom Opieki na Śląsku (Dom Seniora, Ośrodek Spokojnej Starości). Zapewniamy pobyty długo i krótkoterminowe. Od 1 listopada pobyty długoterminowe refundowane przez NFZ.
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

EDEN – Zakład opiekuńczo leczniczy

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Centrum medyczne „EDEN”

jest placówką gwarantującą całodobową opiekę w nowoczesnym i atrakcyjnym ośrodku. Zapewniamy pobyty krótko i długoterminowe, komercyjne oraz refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

ZOL posiada kilkudziesiąt pokoi

1,2 i wieloosobowych z łazienkami usytuowanych na parterze oraz na piętrze bez barier architektonicznych. Zakład serwuje 4 posiłki dziennie z uwzględnieniem indywidualnej diety z własnej kuchni.

W obiekcie ponadto zapewniona będzie 24-godzinna opieka

pielęgniarska, gastronomiczna, fizykoterapia oraz wsparcie medyczne, duszpasterskie. Ponadto wszyscy mieszkańcy będą mieć dostęp do świetlicy, sal rehabilitacyjnych, kompleksu ogrodowo-parkowego.

Obiekt usytuowany jest na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

na granicy dwóch miast: Myszkowa i Zawiercia. Leży w kompleksie leśnym, przy drodze wojewódzkiej 791 i dzięki temu ma łatwy dostęp do blisko usytuowanych 2 szpitali z szeroką gamą usług medycznych oraz lotniska w Katowicach-Pyrzowicach (w odległości ok. 25 km).

W jego sąsiedztwie znajduje się prężnie działający

4* hotel Villa Werde ze SPA i basenami z bazą noclegową i konferencyjną.

Europejskie społeczeństwo się starzeje i potrzebuje coraz więcej

nowoczesnych centrum seniora i osób niepełnosprawnych, które zagwarantują najlepsze warunki do godnego życia. W Polsce już dzisiaj brakuje profesjonalnych ośrodków.

OBIEKT SPEŁNIA NAJWYŻSZE STANDARDY OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ.

Poprzez budowę Zakładu Opiekuńczo-Lecznicznego Eden i zatrudnianie odpowiednio wyszkolonej i wyspecjalizowanej kadry odpowiadamy na rosnące potrzeby mieszkańców Europy, którzy będą mieć dostęp do najwyższej jakości opieki dla osób starszych, niepełnosprawnych i chorych.

 

DOKUMENTY DO POBRANIA