EDEN - Komfort, bezpieczeństwo, spokój, relaks


Obiekt spełnia najwyższe standardy opieki długoterminowej.


Dom składa się z 48 pokoi 1 i 2 osobowych z łazienkami usytuowanych na parterze bez barier architektonicznych, komfortowo umeblowanych, bądź indywidualnie zaprojektowanych
lub wyposażonych przez samych pensjonariuszy i ich rodziny,
a także z 2 apartamentów
(3 pokoje i łazienka w każdym z nich)
i pokoi hotelowych 1 i 2 osobowych z łazienkami.

W obiekcie ponadto zapewniona będzie 24-godzinna opieka pielęgniarska, gastronomiczna, fizykoterapia
oraz wsparcie medyczne, duszpasterskie i prawne.

Ponadto wszyscy mieszkańcy będą mieć dostęp do świetlicy, sal rehabilitacyjnych, kompleksu ogrodowo-parkowego.

Obiekt usytuowany jest na Jurze krakowsko-cżęstochowskiej, na granicy dwóch miast: Myszkowa i Zawiercia. Leży w kompleksie leśnym, przy drodze wojewódzkiej  791 i dzięki temu ma łatwy dostęp do blisko usytuowanych 2 szpitali z szeroką gamą usług medycznych oraz lotniska w Katowicach-Pyrzowicach  (w odległości ok. 25 km).

W jego sąsiedztwie znajduje się prężnie działający 4* hotel Villa Werde ze SPA i basenami z bazą noclegową i konferencyjną.

Europejskie społeczeństwo się starzeje i potrzebuje coraz więcej nowoczesnych centrum seniora i osób niepełnosprawnych, które zagwarantują najlepsze warunki do godnego życia.

W Polsce już dzisiaj brakuje profesjonalnych ośrodków. Poprzez budowę Zakładu Opiekuńczo-Lecznicznego Eden 
i zatrudnianie odpowiednio wyszkolonej i wyspecjalizowanej kadry odpowiadamy na rosnące potrzeby mieszkańców Europy, którzy będą mieć dostęp do najwyższej jakości opieki dla osób starszych, niepełnosprawnych i chorych.

Search